09 Қыркүйек 2016
Қазақстан Президенті Қарағанды облысының әкімі Нұрмұхамбет Әбдібековті қабылдады

Нұрсұлтан Назарбаев кездесу барысында бүгінде өңір дамуында ерекше көңіл бөлуді қажет етіп отырған бірқатар өзекті бағыттарды атап көрсетті.

16 Тамыз 2016
Қарағанды облысының әкімдігі алғашқы болып өз ботын іске қосты

Қарағанды облысы әкімі Нұрмұхамбет Әбдібековтің баспасөз қыземеті әлеуметтік желілерде #уәдеkrggovkz хештегін іске қосты.

16 Тамыз 2016
«Даму» Қорының арқасында Қарағанды қаласының тұрғындары мен қонақтарына жол бойындағы қонақ үй жұмыс істейді

Жеке кәсіпкерлікпен Мұса Ғабдуллаұлы Акашев 1 жылдан аса айналысып келеді. Ол өз ісін жол бойындағы қызмет түрінен бастауды шешті.

15 Тамыз 2016
Әйелдер істері және отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі облыстық комиссияның кезекті отырысы

2016 жылғы 10 тамызда облыс әкімдігінде облыс әкімінің орынбасары Ж.А.Әбішевтің төрағалығымен Әйелдер істері және отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі облыстық комиссияның отырысы өтті.

11 Тамыз 2016

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Қарағанды облысы бойынша департаменті «Қарағанды облысының Азаматтық альянсы» қоғамдық бірлестігімен бірлесіп «Азаматтық бақылау» мемлекеттік әлеуметтік тапсырысы аясында «Қоғамдық қабылдау» жобасын жүзеге асырады.

10 Тамыз 2016
Қарағанды облысының БАҚ тілшілерінің арасында конкурс

Жұртшылық арасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті, мемлекеттік билік институттарына қоғамның сенімін арттыру, қоғамдық бақылау институттарының рөлін күшейту, сонымен қатар, БАҚ өкілдерінің 2015-2025 жылдарға арналған ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегиясын, 5 институтционалдық реформаларды жүзеге асыру бойынша «100 нақты қадам» - Ұлт жоспарының аясындағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатқа қатысуын қамтамасыз ету мақсатында Департамент Қарағанды облысының БАҚ тілшілерінің арасында «Үздік сыбайлас жемқорлыққа қарсы жариялым» атты конкурс ұйымдастыруда.

09 Тамыз 2016
Қарағанды қаласында терроризмге қарсы оқу-жаттығулар өтеді

Бүгін, 9 тамызында Қарағанды қаласында терроризмге қарсы оқу-жаттығулар өткізіледі.

04 Тамыз 2016
Жалынды жастар бас қосты

Бүгінгі күні жастар саясатын тиімді жүзеге асыру және дамыту, жастарды қолдау – мемлекеттік саясаттың басым бағыттарының бірі. Елбасының тапсырмасымен Жастар ісі жөніндегі Кеңестерді облыс, қала, аудан әкімдері басқарды, облыстың барлық өңірлерінде жастармен жұмыс жасау Орталықтары құрылды.

03 Тамыз 2016
Үшінші рет ерлік жасаған 9 жасар қыз марапатталды

Қарағанды облыстық ТЖД 5 жастағы қызды құтқарған Анастасия Пхенданы марапаттады.

02 Тамыз 2016
Геннадий Головкиннің туған қаласы ЭКСПО-2017 туристерін шақырады

Кәсіпқой боксшы Геннадий Головкиннің туған қаласы Қарағанды ЭКСПО-2017 туристерін шақырады.

02 Тамыз 2016
Бұқар-Жырау ауданының кәсіпкерлері ҚР Парламент Мәжілісінің депутаты Бекболат Тлеуханмен кездесті

Өткен аптада  Ботақара кентінде Қарағанды облысы Бұқар-Жырау ауданының тұрғындары мен кәсіпкерлері ҚР Парламент Мәжілісінің депутаты Бекболат Тлеуханмен кездесу өткізді.

29 Шілде 2016
Әдеп нормаларын қадағалауда бақылау күшейді

Жаңа мемлекеттік қызмет туралы заңның күшке енген кезінен мемлекеттік қызмет тәртібін нығайту саласында түбегейлі өзгерістер болды.

28 Шілде 2016
Қарағанды облысында қазақтың тұңғыш ғарышкерін құрметтеуде

Бүгін Қарағанды облысының әкімі Нұрмұхамбет Әбдібеков қазақтың тұңғыш ғарышкері, Халық Қаһарманы, Кеңес Одағының Батыры, жерлесіміз Тоқтар Әубәкіровтің 70 жылдығы қарсаңында салтанатты жиын өткізіп, авиация генерал-майорын мерейтойымен құттықтады.

26 Шілде 2016
Қарағанды қаласында ҚР Парламенті депутаты және «Нұр Отан» партиясының қатысуымен пресс-тур өтті

Ағымыдағы жылдың 22 шілдесінде «Даму» Қоры Қарағанды облысы бойынша аймақтық филиалы «Бизнестің жол картасы-2020» бизнесті қолдау дәне дамытудың Бірыңғай бағдарламасы аясында қолдауға ие болған кәсіпорындар бойынша пресс-тур ұйымдастырды.

23 Шілде 2016
Аймақ басшысы металлургтер мен байытушыларды құттықтады

Сенбі күні облыс әкімі Нұрмұхамбет Әбдібеков жұмыс сапарымен Жезқазған қаласында болды. Сапар барысында аймақ басшысы қазығын

22 Шілде 2016
Өрт – құтқару спорты бойынша чемпионаттың марапаттау және жабылу салтанаты (ФОТО)

22 шілдеде Қарағанды қаласының «Шахтер» стадионында Қазақстан Республикасының ерлер арасындағы өрт-құтқару спорты бойынша XXIII жазғы чемпионаты және Қазақстан Республикасының әйелдер арасындағы өрт-құтқару спорты бойынша ІІІ жазғы чемпионат өз мәресіне жетті.

20 Шілде 2016
ҚР III жазғы чемпионатының ашылу салтанаты өтті

2016 жылғы 20 шілде күні Қарағанды қ. Өрт сөндіру-құтқару бойынша ерлер арасында Қазақстан Республикасының XXIII жазғы чемпионаты және әйелдер арасында ҚР III жазғы чемпионатының ашылу салтанаты өтті.

20 Шілде 2016
Қарағандылық ЖОО-ның қабылдау комиссиясында Нұрлан есімді робот жұмыс істейді

Қарағандыдағы Қазтұтынуодағы экономикалық университетінде Нұрлан есімді робот қызметкер пайда болды.

18 Шілде 2016
І жартыжылдықтағы бюджеттің орындалу мәселесі талқыланды

Қарағанды облысының әкімі Нұрмұхамбет Әбдібековтің төрағалық етуімен өткен аппараттық жиында І жартыжылдықтағы бюджеттің орындалу мәселесі талқыланды.

18 Шілде 2016
Қарағанды облысының Ветеринария басқармасына жаңа басшы тағайындалды

Қарағанды облысы әкімінің өкімімен Асанов Бауыржан Қоңырбайұлы Қарағанды облысы ветеринария басқармасының басшысы болып тағайындалды.

Все новости региона на karaganda-region.kz